wtorek, 10 kwietnia 2012

Sennik - fajna zabawa

Powszechny dostęp do Internetu sprawił, że można w nim znaleźć dosłownie wszystko, od bardzo poważnych i realistycznych portali informacyjnych poprzez zabawne zlepki rozrywki i dobrego humoru, aż do kardynalnego kiczu prywatnych stron czy blogów nie wnoszących do tematu nic nowego, a jedynie powielających skopiowane z innych portali treści.


Wśród licznych portali znalazły się również strony dla osób, które nie rozpoczynają dnia bez przeczytania horoskopu. Wśród różnego typu przepowiedni, układów karcianych i znaków zodiaku znaczące miejsce zajmuje również sennik. Jest to zbiór najczęściej występujących, powtarzających się u wielu osób marzeń sennych, konkretnych zjawisk i elementów sytuacji oraz przedstawia popularna interpretacje tych elementów.

Sennik online posiada również liczne klony, kopie i odwzorowania, nie zawsze pozbawione modyfikacji. Zanim się zdecyduje na wybór konkretnego portalu warto zajrzeć na kilka tego typu zbiorów i wybrać ten, który jest w miarę bogaty czy uniwersalny. Wiara w sny jest indywidualna sprawą każdego człowieka.

Trudno przekonywać kogokolwiek, ze sny maja lub nie mają znaczenia. Sceptyk i realista i tak nie skłoni się do tego twierdzenia, a osoba kierująca się przepowiedniami nie przestanie nagle w nie wierzyć. Najlepszym rozwiązaniem jest kierowanie się zdrowym rozsądkiem i interpretowanie snów z lekkim przymrużeniem oka. Warto pamiętać, że bezwzględna wiara i przekonanie o jakimś wydarzeniu może samo takie wydarzenie sprowokować, a wówczas nabiera się błędnego przeświadczenia, że sny się sprawdzają.

Zobacz: http://www.sennikonline.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz