środa, 22 lutego 2012

Gry samochodowe online

Kiedy patrzę na współczesne zabawki jakie ma mój syn muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości rozrywki jakie teraz ma w zasięgu swoich rąk. Kiedyś nie marzyliśmy nawet o takich cudach jak odtwarzacze muzyki, gry na telewizor czy jak to teraz nazywają konsole.


Oczy mnie bolą od razu kiedy patrzę na telewizor syna, kiedy siedzi przed nim trzymając w rękach jakiś plastikowy kawałek z elektroniką wtopioną w plastik. Syn często mi tłumaczy, że lubi grac w gry samochodowe, czyli wszystkie możliwe gierki wyścigowe. Rzeczywiście to wszystko w co gra wygląda tak realnie jakby co najmniej oglądał relację na żywo z jakiegoś wyścigu. Polecam bank gier.

Kiedy puścił mi grę, w której można było jeździć formułą nie mogłem uwierzyć, że to może być aż tak realne. Oczywiście sam nie odważyłem się zagrać, ale z przyjemnością patrzyłem jak syn ścigał się z innymi bolidami. Oczywiście tłumaczenia dotyczącego gry online nie zrozumiałem bo pojęcie takie nie jest już odpowiednie na mój wiek. Cieszę się, że syn żyje teraz w takich czasach w których czas może zapełnić sobie taką czy inną zabawą, mniej lub bardziej pożyteczną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz